Zhodnotenie včerajšieho zápasu proti Svidníku trénerom Romanom Lazúrom...
Úvodná stránka   »  Aktuality  »  Zhodnotenie včerajšieho zápasu proti Svidníku trénerom Romanom Lazúrom...

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese mail.mfkvranov.sk

Duel vo Svidníku sa pre nás vyvíjal veľmi dobre, lebo vstup do zápasu sme mali v porovnaní so stretnutím v Giraltovciach oveľa lepší, nabudenejší a aktívnejší. Snažili sme sa pripraviť čo najlepšie, preto lebo identický tím Svidníka okrem Jána Hotoka, ktorý je farmou Prešova, presvedčivo porazil Rimanskú Sobotu 5:2. Podľa môjho názoru sme boli v prvom polčase dominantnejší z čoho plynuli naše veľké šance na skórovanie. Digoň mal sľubný nájazd z trocha väčšieho uhla, ale po góle volali 100% tutovky Milenkyho a Šuľáka. To je dôvod prečo sme si zo Svidníka neodviezli všetky body. Druhý polčas sa niesol v znamení vylúčenia Šuľáka po diskutabilnej druhej žltej karte a tomu sme museli prispôsobiť taktiku. Domáci si vytvorili o jedného hráča tlak, ktorý sme ustáli. V závere sa dostal do dobrej pozície Krajňák, ktorý zakončoval hlavou štandartnú situáciu Kulicha. Lopta tesne minula bránu súpera. Pred zápasom s rešpektom ku kvalite súpera, by som bod bral, ale po zápase sa nám bod máli. Sútaž je vyrovnaná, preto si myslím, že aj favoriti na postup, môžu zaváhať a my budeme robiť všetko preto, aby sme v rámci svojich možností pripravili na každý zápas ⚽️