Zhodnotenie posledných zápasov trénerom R. Lazúrom
Úvodná stránka   »  Aktuality  »  Zhodnotenie posledných zápasov trénerom R. Lazúrom

Kontakt

Adresa

MFK Vranov nad Topľou
Boženy Němcovej 1
093 01, Vranov nad Topľou

Spojenie

Fanúšikovský web

Fanúšikovské stránky nájdete na adrese mfkvranov.com

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese mail.mfkvranov.sk

Zhodnotenie posledných zápasov trénerom R. Lazúrom

Zhodnotil by som v krátkosti zápasy, ktoré sme absolvovali v mesiaci máj a jún. 4.5. sme hrali zápas v Bardejove 0:2, ktorý bojoval o záchranu a tým pádom bol pod tlakom. My sme k duelu pristúpili veľmi zodpovedne a poctivo. Išli sme si za víťazstvom aj napriek tomu, že naše mužstvo bolo zdecimované zraneniami. Na súpiske nás bolo jedenásť zdravých hráčov a na lavičke sme mali dvoch ľahšie zranených hráčov, ale súboj sme zvládli herne aj výsledkovo.

Nasledoval domáci zápas s Sláviou TU Košice 1:2, kde bol dobrý vstup do zápasu, ale duel sa nám nepodarilo dotiahnuť do dobrého výsledku. Myslím si, že Slávia na našom ihrisku predviedla kvalitný herný výkon a pre mňa osobne sa prezentovali pekným herným prejavom s dobrou tímovou taktikou.

Po dvoch týždňoch sa opakoval scenár, kde sme cestovali na pôdu ašpiranta na zostup 1.FK Svidník. Domáci hrali o „život“, ale my sme nepodľahli tlaku ani zlému počasiu a zápas sme vyhrali 1:2. Presvedčili sme ľudí, že bojujeme za vranovské farby a že sme túžili odčiniť domácu prehru, čo sa nám aj podarilo.

Na body z vonku sme chceli nadviazať v domácom súboji proti FTC Fiľakovo. Chlapci zabrali naplno a dominantným spôsobom 3:0 zvládli zápas. Osobne ma veľmi teší zlepšený herný prejav. Ak si sadnú tieto dve veci ako je výsledok a herný prejav, tak môžeme byť všetci, ktorí sú súčasťou MFK Vranov nad Topľou veľmi spokojní.

V tomto trende sme pokračovali aj v dueli s TJ Baník Kalinovo 0:4, kde sa chlapci prezentovali kvalitným výkonom a potvrdili to vysokým výsledkom. Som za to rád, lebo k výkonu pridali parádne góly, buď po štandardnej situácii, alebo po pekných kombináciách.

Úprimne si myslím, že viacero hráčov sa v tejto sezóne herne zlepšilo a nebyť toľkých zranení a chorôb, som presvedčený, že by sme boli tabuľkovo oveľa vyššie. Ale taký je už amatérsky futbal.

Sezónu ukončíme domácim zápasom s MŠK Novohrad Lučenec, verím že úspešne :-). Chcem sa v mene vedenia klubu a realizačného teamu poďakovať všetkým našim partnerom a fanúšikom ktorý nás podporovali celú sezónu. ĎAKUJEME !

R. LAZUR
aktualizácia: 11.06.2024 | zobrazení: 94
tel.: 0905 929 310 | | facebook: /mfkvranov | twwitter: /MFKVRANOV | instagram: /mfkvranov1901 | youtube: /MFK Vranov nad Topľou