Vyžrebovanie 2013/2014

► Remíza v Svidníku 0:0 ◄
A-mužstvo
 
01. kolo: 03.08. o 17:00 Námestovo – MFK VRANOV N.T. 
02. kolo: 10.08. o 17:00 Lipany –
MFK VRANOV N.T.
03. kolo: 17.08. o 16:00
MFK VRANOV N.T.  – Moldava
04. kolo: 25.08. o 10:30 Žilina „B“ –
MFK VRANOV N.T.
05. kolo: 31.08. o 15:30 
MFK VRANOV N.T. – Prešov „B“
06. kolo: 08.09. o 15:30 Bard. N. Ves – MFK VRANOV N.T.
07. kolo: 14.09. o 15:30
MFK VRANOV N.T.  – Košice „B“
08. kolo: 21.09. o 15:00 Humenné – MFK VRANOV N.T.
09. kolo: 28.09. o 15:00 MFK VRANOV N.T.  – Lokomotíva 
10. kolo: 05.10. o 14:30 Trebišov – MFK VRANOV N.T.
11. kolo: 12.10. o 14:30 MFK VRANOV N.T. – Poprad  
12. kolo: 20.10. o 10:30 Kremnička – MFK VRANOV N.T.
13. kolo: 26.10. o 14:00 MFK VRANOV N.T. – Dolný Kubín
14. kolo: 02.11. o 13:30 Ružiná - MFK VRANOV N.T.
15. kolo: 09.11. o 13:30 MFK VRANOV N.T.  – Martin
- Prešovský juniori sa zachránili, lebo béčko Banskej Bystrice sa odhlásilo zo súťaže.
- Jarná časť začína 08.03.2014 a končí 15.06.2014.
 

DORAST – 2.liga-východ

01. kolo: 04.08. Humenné – MFK VRANOV N.T. 

03. kolo: 10.08. Giraltovce – MFK VRANOV N.T. 
04. kolo: 18.08. MFK VRANOV N.T.  – Poprad
05. kolo: 24.08. Trebišov – MFK VRANOV N.T. 
02. kolo: 29.08. MFK VRANOV N.T.  – Ľubotice
06. kolo: 01.09. Čaňa – MFK VRANOV N.T. 
07. kolo: 08.09. MFK VRANOV N.T.  – Lokomotíva Košice
08. kolo: 14.09. Stropkov – MFK VRANOV N.T. 
09. kolo: 22.09. MFK VRANOV N.T.  – Košická Nová Ves
10. kolo: 28.09. KAC Košice – MFK VRANOV N.T. 
11. kolo: 06.10. MFK VRANOV N.T.  – Lipany
12. kolo: 12.10. Sabinov – MFK VRANOV N.T. 
13. kolo: 20.10. MFK VRANOV N.T.  – Spišská Belá
14. kolo: 26.10. Spišská Nová Ves – MFK VRANOV N.T. 
15. kolo: 03.11.MFK VRANOV N.T. – Snina
16. kolo: 10.11. MFK VRANOV N.T. – Humenné
17. kolo: 16.11. Ľubotice – MFK VRANOV N.T. 
- Jarná časť začína 22.03.2014 a končí 14.06.2014.
- Starší dorast hrá v nedeľu o 10:00 a mladší o 12:15 hod.
 

Starší a mladší žiaci MFK Vranov „A“ – 2.liga-skupina B (U15 a U13)

 
1. kolo: 17.08. MFK VRANOV N.T. „A“ – SAFI Prešov
2. kolo: 24.08. Humenné – MFK VRANOV N.T. „A“
3. kolo: 31.08. MFK VRANOV N.T. „A“ – FAMT Prešov
4. kolo: 07.09. Kurima – MFK VRANOV N.T. „A“
5. kolo: 14.09. MFK VRANOV N.T. „A“ – KAC Košice „B“
6. kolo: 21.09. Medzilaborce – MFK VRANOV N.T. „A“
7. kolo: 28.09. MFK VRANOV N.T. „A“ – Sabinov
8. kolo: 05.10. MFK VRANOV N.T. „A“ – Giraltovce
9. kolo: 12.10. Ľubotice – MFK VRANOV N.T. „A“
10. kolo: 19.10. MFK VRANOV N.T. „A“ – Kračúnovce
11. kolo: 26.10. Svidník – MFK VRANOV N.T. „A“
12. kolo: 02.11. SAFI Prešov – MFK VRANOV N.T. „A“
- Jarná časť začína 05.04.2014 a končí 14.06.2014.
- Zápasy hrajú starší žiaci „A“ v sobotu o 9:00 a mladší žiaci „A“ o 10:45.
 

Starší a mladší žiaci MFK Vranov „B“ – 2.liga-skupina A (U14 a U12)

 
1. kolo: 11.08. MFK VRANOV N.T. „B“ – Benecol Košice
2. kolo: 18.08. MFK VRANOV N.T. „B“ Galaktik Košice
3. kolo: 25.08. MFK VRANOV N.T. „B“ – Lokomotíva Košice
4. kolo: 31.08. Šaca – MFK VRANOV N.T. „B“
5. kolo: 08.09.MFK VRANOV N.T. „B“  – Čierna nad Tisou
6. kolo: 15.09. MFK VRANOV N.T. „B“ – Geča
7. kolo: 21.09. Buzica – MFK VRANOV N.T. „B“
8. kolo: 29.09. MFK VRANOV N.T. „B“ – Rožňava
9. kolo: 05.10. Veľké Kapušany – MFK VRANOV N.T. „B“
10. kolo: 13.10. MMFK VRANOV N.T. „B“– Sečovce
11. kolo: 19.10. KAC Košice „A“ – MFK VRANOV N.T. „B“
12. kolo: 27.10. MFK VRANOV N.T. „B“ – Čaňa
13. kolo: 02.11. Kechnec – MFK VRANOV N.T. „B“
14. kolo: 09.11. Benecol Košice –MFK VRANOV N.T. „B“
15. kolo: 17.11. MFK VRANOV N.T. „B“ – Galaktik Košice
- Jarná časť začína 05.04.2014 a končí 14.06.2014.
- Zápasy hrajú starší žiaci „B“ v nedeľu o 10:00 a mladší žiaci „B“ o 11:45.
 
TOPlist
aktualizované: 24.09.2017 19:48:37