Starší dorast (U19)

► Domáca výhra nad Plavnicou 3:1 (2:0) ◄
ODOHRANÝ ZÁPAS
12. kolo - II. Liga - starší dorast VÝCHOD - Nadstavbová časť o umiestnenie skupina B
18.05.2019 (sobota) - 10:00 hod.
vs.   
MFK Stará Ľubovňa - MFK VRANOV NAD TOPĽOU
4:3 (1:0)
Góly: Veselovský, Kertis, Kos
 
 
ODOHRANÝ ZÁPAS
11. kolo - II. Liga - starší dorast VÝCHOD - Nadstavbová časť o umiestnenie skupina B
11.05.2019 (sobota) - 10:00 hod.
vs.
MFK Snina - MFK VRANOV NAD TOPĽOU
3:2 (2:1)
Góly: 2 Kos
 
 
ŽREB 2. liga - starší dorast Východ 2018/2019 - Nadstavbová časť o umiestnenie skupina B
2. kolo: 20.10.2018 Stará Ľubovňa vs. MFK Vranov 1:2
3. kolo: 28.10.2018 MFK Vranov vs. Kežmarok 3:0
1. kolo: 30.10.2018 Snina vs. MFK Vranov 3:1
4. kolo: 04.11.2018 MFK Vranov vs. Svidník 3:2
5. kolo: 29.03.2019 Spišská Belá vs. MFK Vranov 1:2
6. kolo: 07.04.2019 MFK Vranov vs. Snina 3:0
7. kolo: 12.04.2019 MFK Vranov vs. Stará Ľubovňa 5:2
8. kolo: 18.04.2019 Kežmarok vs. MFK Vranov 5:2
9. kolo: 27.04.2019 Svidník vs. MFK Vranov 0:3
10. kolo: 03.05.2019 MFK Vranov vs. Spišská Belá 7:2
11. kolo: 11.05.2019 Snina vs. MFK Vranov 3:2
12. kolo: 18.05.2019 Stará Ľubovňa vs. MFK Vranov 4:3
13. kolo: 25.05.2019 Kežmarok vs. MFK Vranov  
14. kolo: 01.06.2019   MFK Vranov vs. Svidník  
15. kolo: 08.06.2019 Spišská Belá  vs.  MFK Vranov  
 
ŽREB 2. liga - starší dorast Východ 2018/2019 - skupina B
2. kolo: 04.08.2018 Svidník vs. MFK Vranov 0:5
4. kolo: 18.08.2018 Sabinov vs. MFK Vranov 3:2
3. kolo: 22.08.2018 MFK Vranov vs. Spišská Belá 4:1
5. kolo: 26.08.2018 MFK Vranov vs. Lipany 3:4
1. kolo: 29.08.2018 MFK Vranov vs. Stará Ľubovňa 2:0
6. kolo: 01.09.2018 Kežmarok vs. MFK Vranov 3:5
7. kolo: 09.09.2018 Stropkov vs. MFK Vranov 2:1
8. kolo: 14.09.2018 MFK Vranov vs. Snina 0:2
9. kolo: 22.09.2018 VOĽNO vs. MFK Vranov  
10. kolo: 30.09.2018 MFK Vranov vs. Bardejov 0:4
11. kolo: 06.10.2018 Humenné vs. MFK Vranov 2:2
Začiatok jesennej časti 04.08.2018, koniec sezóny 08.06.2019
Po základnej časti (10 zápasov) prvých 5 tímov zo skupiny B aj 5 tímov zo skupiny A odohrajú ďalších 18 kôl proti sebe systémom doma vonku. Následne prvá osmička postupuje do 2.ligy-východ 2019/20 kde k nim pribudne aj najlepších 8 tímov zo stredného Slovenska.
 
 
Tabuľka - 2. liga Starší dorast Východ - Nadstavbová časť - po 11. kole
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
Body
1 MFK Snina 21 14 2 5 56:31 4417
2 MFK Vranov nad Topľou 22 13 1 8 62:44 4013
3 1. MFK Kežmarok 22 7 2 13 43:68 231
4 MFK Stará Ľubovňa 21 5 2 14 23:68 177
5 MŠK Slavoj Spišská Belá 21 4 3 14 34:67 157
6 1.FK Svidník 21 3 1 17 21:66 104
 
Tabuľka - 2. liga Starší dorast Východ - po základnej časti
 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
Body
1 Partizán Bardejov BŠK 10 9 1 0 50:6 28
2 FK Humenné 10 8 1 1 36:10 25
3 MŠK Tesla Stropkov 10 7 0 3 21:13 21
4 ŠK Odeva Lipany 10 6 1 3 36:13 19
5 MFK Slovan Sabinov 10 6 0 4 21:17 18
6 MFK Snina 10 5 2 3 23:18 17
7 MFK Vranov nad Topľou 10 4 1 5 24:21 13
8 MŠK Slavoj Spišská Belá 10 2 1 7 16:36 7
9 MFK Stará Ľubovňa 10 2 1 7 9:39 7
10 1.FK Svidník 10 1 1 8 7:34 4
11 1. MFK Kežmarok 10 0 1 9 10:46 1
 
NAJLEPŠÍ STRELCI NÁŠHO MUŽSTVA - po 12. kole - Nadstavbová časť
Por. Hráči Góly 
1.  Peter Kos
18
2.  Šimon Kertis 8
3.  Branislav Ihnát 6
   Šimon Červeňák 6
 4.  Jaroslav Žipaj 4
   Juraj Ficko 4
5.  Ján Hlad 3
6.  Filippo Komloš 2
   Peter Hanusin 2
   Michal Veselovský 2
7.  Jozef Feško 1
   Kristián Babinský 1
   Michal Šimurda 1
     
TOPlist