Góly

► Domáca výhra s Kalšou 4:1 (4:1) ◄
NAJLEPŠÍ STRELCI NÁŠHO MUŽSTVA - po 17. kole
                                   Por. Hráči Góly 
1.  Wisdom Uda Kanu 8
2.  Martin Polaščík 7
3.  Pavol Bellás 6
   Marek Babjak 6
4.  Matúš Digoň 5
5.  František Sitarčík 3
6.  Daniel Hreha 2
   Jakub Verčimák 2
     
 
NAJLEPŠÍ STRELCI - TIPOS III. liga VÝCHOD po 17. kole
14 góly: Pyda (Lipany),
12 góly: Hirka (Prešov), Serečin (Humenné),
9 góly: Ferenc (Krompachy), Pavúk (Prešov), Zeher (Kalša),
8 góly: Kanu (Vranov)Petruk (Š. Mich.), Janko (Snina), Gduľa (BNV), Tokar (Svidník), Micherda (Lipany),
7 góly: Polaščík (Vranov)Dzurjo, Ujčík (Poprad "B"), Kraľovič (Prešov),
6 góly: Babjak, Bellás (Vranov)Majerník (Kalša), Kulich (Humenné), L. Stachura, Š. Stachura (BNV),
Ivanecký (Prešov), J. Tináth (Plavnica), Varga, Burcák (Stropkov),
5 góly: Digoň (Vranov)Ivanko Macej (Prešov), Somov (BNV), Skvašík (Humenné), Majko (SNV), 
Vysočan (Lipany),
4 góly: Andrić (Lipany), Angelovič (PP "B"), Harvilko (Stropkov), Jusko (BNV),
3 góly: Sitarčík (Vranov)Kopín, Lupčo, Šimko (Prešov), Albisu, Bavoľár (Giraltovce), Košuda (Humenné), 
Bilas (Stropkov), Kavulič, Hagara (SNV), Čegiň (Krompachy), Seman, Špišák, Capík (Kalša), Ferko, Voroňák, 
Rohulskyi (Snina), Radovanović, Luterančík (Š. Michaľany), Piľar (Svidník),
2 góly: Hreha, Verčimák (Vranov)Grejták (Prešov), Vasiľ, Mihok, Jakubov (Humenné), Luberda, J. Tropp,
 Legnani (PP "B"), Šalagovič, Krochta, Dobranský (V. Revištia), Poremba, Kamenec, J. Dlugoš, Štroncer 
(Lipany), Š.Košč, Čabala, Bialončík, Kuhajdík, Dzoblaev, Veprik (Svidník), Ondika, Losiev, Bednár (Snina), 
Krakovský, Kolek (Kalša), Šoltys (Giraltovce), Jakubčo, Pál (Stropkov), Hazrolli, Kaľavský (Krompachy), 
Šoltés (SNV), Hanuščák, Rindoš, K. Tináth (Plavnica),
1 gól: Kovalčík, Komjatý, Pet. Šuľák (Humenné), Krajňak, Cicman, Pulščák (Š. Michaľany), Arevalo Acosta, 
Grešák, Maťaš, Matalík (PP "B"), Baluch, Bach, Uhrín (Krompachy), Valek, Vojtek (Plavnica), Stropkay, 
Petráš (Prešov), KačírBaranyi, Ontko, Curteian (SNV), Vilkovský, Štefčák, Blaško, Jacko, Hovančík, Popovec 
(Lipany), Borovyk, Bochin, Agbane, Petrišin (Stropkov), Tkáč, Gdovin, Furmanek, Chovanec (Giraltovce), 
Gužiňák, Devečka, Bumbera, Dargaj, Kost (V.Rev.), A. Hricov, MaslovKiseľa (Svidník), Pčola, Sehediy, 
Svistun (Snina), Pástor, DulíkNovotný, Takáč (Kalša), Škvarek (BNV).
 
TOPlist