Góly

► Výhra s AŠK Mária Huta Gelnica 1:3 (0:2) ◄
NAJLEPŠÍ STRELCI NÁŠHO MUŽSTVA - po 18. kole
                                   Por. Hráči Góly 
1.  Marek Babjak 7
   Lukáš Kulich
7
2.  Pavol Bellás 6
3.  Matúš Digoň 5
4.  Jakub Straka 3
   Marek Mihok 3
   Filip Bednár 3
5.  Dominik Sabol 2
   Roman Kovalčík 2
   Kristián Kuták 2
6.  Ivan Petruk 1
   Dávid Voľanský 1
   Matúš Štefančík 1
   František Sitarčík 1
      
 
NAJLEPŠÍ STRELCI - TIPOS III. liga VÝCHOD po 18. kole
16 góly: Vyshnevskyi (Košice),
12 góly: Cicman (Šar. Michaľany),
11 góly: Radovanović (Košice),
9 góly: Skvašík (Snina),
8 góly: Voroňák, Serečin (Humenné),
7 góly: Babjak, Kulich (VRANOV), Š. Stachura (Bardejovská Nová Ves), Bavoľár, B. Gáll (Košice), Jochman (Krompachy), K. Tináth (Plavnica), Svistun (Snina),
6 góly: Bellás (VRANOV), Kis (Košice),
5 góly: Digoň (VRANOV), Labun (Mária Huta), Poľák (Stropkov), Fedor (Veľké Revištia),
4 góly: Čegiň (Krompachy), Haluška (Mária Huta), J. Tináth (Plavnica), Varga (Stropkov), Hagara, Kováč, Majko (Spišská Nová Ves), Paňko (Svidník), Hreha (Šarišské Michaľany), Konate (Veľké Revištia)
Kuriplach (Giraltovce), Ľalík (Bardejovská Nová Ves)
3 góly: Straka, Mihok, Bednár (VRANOV), Verčimák (Giraltovce), Mihálik (Krompachy), Figúr (Mária Huta), Dobias, Trebuňák (Košice), Reľovský (Plavnica), Sedláček (Spišská Nová Ves), Lukáč, Sehedyi (Snina), Polaščík, Tokár (Stropkov), Košč, Losijev (Svidník), Diarra (Veľké Revištia)Kendra (Bardejovská Nová Ves),
2 góly: Kuták, Sabol, Kovalčík (VRANOV), Pangrác - Piter, Piľár, Šott, Stachura (Bardejovská Nová Ves), Sepeši (Giraltovce), Andrič, Ruskovský (Humenné), Pilipčuk, Rizie, Vancák (Košice), Stropkay (Krompachy), Kučera, Timkovič (Mária Huta), Štupák (Plavnica), Jankaj, Janko, Pčola (Snina), Kočík, Tkáč (Spišská Nová Ves), Vaško, Haško (Stropkov), Jačisko (Svidník), Kolpak, Krajňák, Kuhajdík, Pulščák (Šarišské Michaľany), Mašič, Špiľár, Štefaník (Prešov B), Ivanov, Vorotylo (Veľké Revištia),
1 gól: Petruk, Štefančík, Voľanský, Sitarčík (VRANOV), Babej, Skonc, Valkučák, A. Gduľa (Bardejovská Nová Ves), Furmánek, Jurč, Tomko, Vojta (Giraltovce), Balog, Kokočák, Bialončík (Humenné), Košč, Pavlík, Šomšák, Uhrín (Krompachy), Bandžuch, Šemrák, Vilčko (Košice), Kornecký, Bardetskyi (Mária Huta), Bondra, Verešpej, Perháč (Plavnica), Hojstrič, Ruman, Šoltés (Spišská Nová Ves), Ferko, Popovič, Fedorka (Snina), Burcák, Čurlík, Kuzma, Jaselský (Stropkov), Čabala, Matkobiš (Svidník), Kohút, Mikluš, Pončák, Pavol Vantruba (Šarišské Michaľany), Dziak, Gduľa, Grejták, Juríčko, Kočiš, Milenky, Jozef Oravec, Švec (Prešov B), Polačko (Veľké Revištia), Sovič (Giraltovce)
 
TOPlist