Viac info zo zápasu je v sekcii NOVINKY!
• Domino  |  17.07.2018 20:52:32  |  IP: 95.103.---.---
Patrik Košuda v nominácii U19
• anonym  |  17.07.2018 19:55:14  |  IP: 85.237.---.---
Bol to zápas prípravný, ale aj tak.Prvý polčas hrala " stará " garda bol z môjho pohľadu fajn.Hralo sa to čo od hráčov chce tréner od jeho príchodu k mužstvu.Po prestriedaní v druhom polčase....bože môj.Celá pravá strana pod tribúnou katastrófa a v podstate z hry ktorá je pre nás typická,neostalo a nehralo sa vôdec nič.Mladý sa zľakli, ale koho vlastných rovestníkov aj keď ligových? Verím , že im tréner vstúpi do " svedomia" a oni budú pracovať na tom aby sa zlepšovali a napredovali.PS: Neviem, možno sa mýlim, ale obrannú líniu asi sme ju veľmi neporiešili....a možno sa mýlim.Každá výhra, ale aj prehra by nás mala posúvať dopredu, tak držím palce v pohári aj v lige chlapci.

• ADMIN  |  16.07.2018 19:49:46  |  IP: 85.159.---.---
INFO z dnešného tréningu. Ten sa uskutočnil o 17:00 hod. na hlavnom štadióne. Zajtra o 17:00 hod. odohrajú NAŠI futbalisti domáci prípravný zápas s Michalovskou U19. PRÍĎTE povzbudiť NAŠICH futbalistov. VRANOV DO TOHO!
• mato-fanda  |  16.07.2018 09:44:58  |  IP: 37.58.---.---
1.PZ: MFK Vranov U17 - Veľké Kapušany U19 5:0 (3:0)
Goly: Hudák 2, Martin Sabol 2, Veliky
Zostava: Sukovsky - Marek Sabol, Marcinko, Veliky, Pavlík - Mitrisin, Demcak, Nemčík, Capko - Hudák,Martin Sabol. Striedali: Bakai, Orosi, Dargaj.

15.07.2018
• mato-fanda  |  15.07.2018 22:15:43  |  IP: 188.167.---.---
V sekcii novinky je doplnené info z prípravy a pre pupaka: v utorok o 17:00 hod. pozor! Na hlavnom štadióne hrajú Michalovsky dorastenci prípravný zápas proti nášmu acku
• mato-fanda  |  15.07.2018 11:07:10  |  IP: 188.167.---.---
1.PZ: MFK Vranov U19 - Veľké Kapušany (4.liga-juh) 1:5 (0:2)
Gól: Puškar
Zostava: Polaščik - Veselovsky, Soták, Žipaj, Mitrisin - Ihnát, Babinsky, Kertis, Červeňák - Hanusin, Kos. Striedali: Minár, Vidlička, Feško, Hric, Puškar, Dzurovcin, Jurov, Leporis, Veliky.